Šūnu banka

Jaundzimušā cilmes šūnu saglabāšana dzemdību laikā.

Izmanto unikālu iespēju saglabāt cilmes šūnas Latvijā, vienīgajā Latvijas cilmes šūnu bankā – “iVF Riga”.

Kas ir cilmes šūnas un kāpēc tās jāsaglabā dzemdību laikā?

Cilmes  šūnas  ir  unikālas  šūnas,   kuras   var   nosaukt   par visu cilvēka audu un orgānu priekštečiem. Katram cilvēkam ir cilmes šūnu rezerve, kas nodrošina novecojušo vai bojāto audu atjaunošanos. Tomēr laika gaitā cilmes šūnu daudzums un dalīšanās (atjaunošanās) potenciāls cilvēka organismā neizbēgami samazinās. Par laimi, mūsdienu tehnoloģijas ļauj saglabāt šīs šūnas pielietošanai nākotnē, nepieciešamības gadījumā.

Par vienu no svarīgākajiem cilmes šūnu avotiem tiek uzskatītas šūnas, kas  tiek  iegūtas  no  nabassaites  asinīm  un nabassaites audiem. Cilmes šūnas, kas atrodas nabassaites asinīs un nabassaites audos, ir iespējams iegūt tikai reizi mūžā, mazuļa piedzimšanas brīdī. Šīs procedūras izmaksas ir desmit reižu mazākas nekā donora meklēšanas izmaksas.

Šūnas, kas tiek iegūtas no nabassaites asinīm, ir “jaunākas” par šūnām, kas tiek iegūtas no kaulu smadzenēm. Organismam novecojot, cīnoties ar smagām saslimšanām un kaitīgajiem ieradumiem (smēķēšana un alkohola lietošana), cilmes šūnu rezerves zūd, bet nabassaites asins cilmes šūnas iegūšanas brīdī atrodas augstākajā bioloģiskās aktivitātes stāvoklī.

Cik tas maksā?

Speciālā pakalpojuma cena nabassaites asins cilmes šūnu saglabāšanai tikai “Harmonijas māmiņām”! :

SOLIS 1. Pirms dzemdībām: 315 Eur – cilmes šūnu paņemšana, cilmes šūnu komplekts, kurjers – piegāde uz Latvijā vienīgo cilmes šunu centru – iVF Riga (sākotnējā maksa).

SOLIS 2. Dzemdības. Mazuļa piedzimšana, atdalīšana no mātes.  Atlikušo nabassaites asins cilmes šūnu paņemšana. Piegāde uz laboratoriju Rīgā. Rūpīga parauga atbilstības pārbaude kritērijiem un prasībām.  Pēcdzemdību rēķins (bāzes maksa)

SOLIS 3. Bāzes maksa: 1140 Eur (ar 20% atlaidi) = 912 Eur vienā maksājumā vai pa daļām 1xmēn. Cilmes šūnu izdalīšana ar augsti jutīgu, pilnībā automatizētu metodi (kas ļauj izdalīt maksimālu cilmes šūnu skaitu no iegūtā parauga), kvalitātes kontrole, sasaldēšana un 1 gada uzglabāšana Rīgā – pēc dzemdībām, kad paraugs ir atzīts par derīgu uzglabāšanai

Cilmes šūnu uzglabāšana

1 gads

160 €

5 gadi

715 €

10 gadi

1320 €

18 gadi

2002 €

25 gadi

3000 €

Kopā: 315 + 912 =  TIKAI !!! 1227 Eur

(iekļauts: komplekts + paņemšana dzemdībās + piegāde uz laboratoriju pēc dzemdībām + cilmes šūnu izdalīšana no nabassaites asinīm ar augsti jutīgu Sepax metodi + infekciju diagnostika + bakteriālā pārbaude + apjoma atbilstības pārbaude + sertifikāts + 1 gads uzglabāšana)

Vēlos saglabāt topošā mazuļa cilmes šūnas – ar ko sākt?

1. Piesakies vizītei (26600533 – bezmaksas), kuras laikā varēsi apskatīties vienīgo GMP laboratoriju un cilmes šūnu banku Latvijā;

2. Noslēdz līgumu (grūtniece). Līdzi jābūt mātes pasei un personas apliecinošam dokumentam;

3. Saņem Nabassaites asins cilmes šūnu paņemšanas komplektu un patīkamas dāvanas no mūsu sadarbības partneriem;

4. Veic apmaksu pēc līguma noslēgšanas – 315 Eur par cilmes šūnu paņemšanu;

5. Dzemdību dienā dodies uz “Harmoniju”, cilmes šūnu komplektu paņem līdzi un atdod savai vecmātei. Tālāk tava vecmāte atradīs optimālu laiku cilmes šūnu paņemšanai un nodrošinās procesu pati.

6. Kad cilmes šūnas ir paņemtas, vecmāte sazinās ar iVF Riga Cilmes šūnu centru un mēs īsākajā laikā transportējam cilmes šūnas uz laboratoriju Rīgā, kur sākas apstrāde.

7. Topošie vecāki saņem informāciju par paraugu nekavējoties. Tiek izrakstīts rēķins otrajam maksājumam – 912 Eur, kuru iespējams apmaksāt pa daļām vai segt visu summu uzreiz.

8. Trīs mēnešu laikā vecāki saņem Sertifikātu par saglabātu paraugu ar aktuālo informāciju par veiktajām pārbaudēm un parauga apjomu.

Latvijā cilmes šūnas iespējams uzglabāt 25 gadus un ilgāk!

Vienīgā cilmes šūnu banka Latvijā, kas uzglabā cilmes šūnas Rīgā!

Tikai mums – iVF Riga Cilmes šūnu centram, ir Audu un šūnu izmantošanas atļauja Nr.AC-7 cilmes šūnu paņemšanai, apstrādei un uzglabāšanai Latvijas teritorijā.

Kontakti:

Konsultatīvais tālrunis – 26600533

E-pasts: marija.urbo@ivfriga.eu

Adrese: Rīga, Zaļā iela 1, 3.stāvs

Mājaslapa: www.ivfrigastemcells.lv