Родильный дом Harmonija

Выбор нежного рождения

LV RU EN

Мамочкины истории

Роды в Латвии

Здравствуйте! Меня зовут Осипова Дарья, мне 31 год и у меня трое замечательных сыновей. Я уже рассказывала о своих вторых родах в Германии. А сегодня я хочу рассказать о третьих родах, которые произошли в Латвии. После вдохновенных вторых родов я хотела ехать рожать только в Германию и больше никуда, но случился кризис, евро сильно выросло и цена на роды в Германии тоже. Я уже не рассматривала вариант родов в России и здесь я вспомнила о своей подруге, стороннице максимально естественного подхода к рождению детей и о её родах, которые произошли в Латвии.

Читать подробней »

Petra's birthday

Автор: Dace

I had a midwife’s appointment on my due date, 15th April, and she predicted the baby would come on Monday. I was more than happy to wait and enjoy those last 2 in 1 moments. Next evening felt some twinges and niggles, but as I’ve had them before and my mind was programmed for Monday, didn’t think much of it.

Читать подробней »

Līvas piedzimšana. Mazulis puncī ar dupsi uz leju nav pasaules gals

Grūtniecība Gaidot savu otro bērniņu jau pašā sākumā zināju ka šoreiz visu vēlos pavisam savādāk, kā pirmajā grūtniecībā. Ar pirmo bērniņu – dēliņu, kuram nu jau 3,7 gadi visu uztvēru kā pašu par sevi saprotamu, arī dzemdības, un lielajam notikumam īpaši negatavojos un rezultātā pēc dzemdībām protams likās „nekad vairs”.

Читать подробней »

Luīzas piedzimšana

Автор: Daina Elksne

Sestajā martā ar skaistu saules sveicienu arī pasaulē nāca mūsu otrā meitiņa. Šis piedzīvojums bija savādāks kā pirmajā reizē, viss notika straujāk un intensīvāk. Šoreiz arī nebija vīra blakus, biju viena ar vecmāti. Atbalsts bija tāpat un viss noritēja ļoti veiksmīgi. Tā mums otrs ūdens bērniņš šoreiz piedzima Harmonijas mājas vannā ar saulainu sveicienu.

Читать подробней »

Ernesta dzimšanas diena

Sākšu ar to, ka lai arī pirmais mazulītis bija ļoti gaidīts, man patiešām bija bail no nezināmā – dzemdībām. Mūsdienās mēdījos informācija pamatā ir negatīva, pat negribot gadās dzirdēt vairāk sliktā, nekā labā. Tieši tāpat par dzemdībām slimnīcās. Un, iespējams, tieši tāpēc nolēmu par labu radību mājai “Harmonija”. Pirms tam ar vīru bijām apskatīties un satikties ar vecmāti Aiju. Viss tīrs, kārtīgs, mājīgs un tā vārda tiešākajā nozīmē – harmonisks. Pie tam, tur ir vajadzīgā aparatūra. Bija skaidrs, šī viennozīmīgi ir burvīga vieta

Читать подробней »

Alises piedzimšana

Автор: sanita

Alises Dzemdību stāsts. Nakts. Kā vienmēr līdz šim, pēdējos mēnešus, Renārs naktī pieceļās un raud. Sauc pēc mammas un man ir jāiet un jāmierina, lai atkal iemigtu. Pirmo reizi 7. septembra naktī tas bija ap 1 naktī un paskatoties pulkstenī biju apbēdināta, jo sen jau kā gaidīju dzemdības, tāpēc pieceļoties no Renāra saucieniem nevis no dzemdību sāpēm, biju vīlusies.

Читать подробней »

Наши гармоничные роды в Латвии

До беременности, да и в начале беременности мы с мужем не особо задумывались о том, где рожать. Все будет как у всех, думали мы, выберем лучший по отзывам роддом, врача и родим. Но, после посещения курсов подготовки к родам и прочтения книг «Возрожденные роды» Мишеля Одена и «Роды без страха» Грентли Дик-Рида, мы поняли, что хотим, чтобы наша дочь родилась естественно, не в больничной обстановке, без лишних медицинских вмешательств в процесс родов.

Читать подробней »

Татьяна и Алексей Можаровы

Хотелось бы рассказать о замечательных родах, которые были у нас в Латвии.

Мы с мужем сами из Москвы, но несколько лет назад переехали за город в Подмосковье. Так как очень внимательно относимся к своему здоровью и хотелось дышать чистым воздухом. Когда  мы узнали, что я беременна, то через какое-то время стали искать роддом. Нам хотелось, чтобы роды прошли максимально естественно и наименее травматично.

Читать подробней »

Elzas piedzimšana

Автор: Kitija

Elzas piedzimšanas stāsts Pirmā dzemdību pieredze ar dēlu nebija atstājusi pozitīvas atmiņas, tādēļ gatavojoties Elzas satikšanai, īpaši domāju par to, kur, kas un kā būs.

Читать подробней »