Nodarbības ar vecmāti Agnesi Lemeševsku

Katru mēnesi gaidīšu Jūs uz topošo vecāku tikšanos Harmonija – Ģimenes Radību mājā.

29.09.23 un 27.10. plkst. 17.00-19.30 Pēcdzemdību laiks emocionāli un praktiski. Kā mazināt pēcdzemdību depresijas iespēju, pāra attiecības pēc mazuļa piedzimšanas un citu atbalsta personu iesaiste. Par sievietes ķermeni pēc dzemdībām, kontracepciju, zīdīšanu, mazuļa aprūpi un nēsāšanu.

26.10. pl. 15.00 Tikšanās tikai sievietēm – neērti jautājumi par pārmaiņām ķermenī, mīlēšanos, higiēnu un mediķu apskatēm grūtniecības, dzemdību, pēcdzemdību un zīdīšanas laikā.

26.10. pl. 18.30 Dabiskas dzemdības un dzemdības ūdenī. Par to, ko pašiem darīt un ko nedarīt, lai piedzīvotu pēc iespējas dabiskākas dzemdības. Par dzemdībām ūdenī.

27.10. 15.00 tikšanās ar topošajām māmiņām, kas tikko kā devušās dekrēta atvaļinājumā un vēlas uzzināt, ko darīt un ko nedarīt no šī brīža līdz dzemdībām, lai tās būtu pēc iespējas pozitīvākas un mazāk traumatiskas.

Pēc nodarbībām saņemsiet papildus materiālus par pārrunāto.
Nodarbības cena pārim 30 euro
(1 cilvēkam 15 euro)

Pieteikšanās 29415282 vecmāte Agnese Lemeševska

Sarunas ar vecmāti Aiju Mikovu

Viena no Latvijā zinošākajām vecmātēm Aija Mikova šobrīd piedāvā sarunas:

Ja ir interese par kādu no šīm tēmām – pieteikšanās 29415282 vecmāte Agnese Lemeševska

Informatīvie materiāli

Materiālu sagatavoja: Linda Vītuma

K vitamīna atkarīgās asiņošanas profilakse ir K vitamīna ievadīšana jaundzimušajam 24 stundu laikā pēc dzimšanas un jaundzimušā ģimenes ārsta rakstiska informēšana par turpmāko K vitamīna profilakses veikšanu. Pielikumā pieejams materiāls: K Vitamīns – informācija vecākiem.

Lekcijas un nodarbības

PEP mammas Ilzes atbalsts Jūrmalā

Esmu Ilze, trīs bērnu mamma, PEP mamma apmācībā. Prakses ietvaros meklēju māmiņu JŪRMALĀ (vai tās tuvumā) ar tikko dzimušu mazuli (vai aprīlī gaidāmu) regulārai, 11 mēnešu sadarbībai, kuras laikā atbalstītu un uzklausītu māmiņu mazuļa pirmajā dzīves gadā. Tikšanās sākumā notiktu 1x nedēļā, pēc tam retāk. Pamatā tikšanās notiktu Tavā dzīvesvietā, kādā reizē varētu iziet kopīgā pastaigā.
Kas ir PEP mamma? Tā ir pirmās emocionālās palīdzības mamma, kas ir profesionāls atbalsts tieši māmiņai ar mazuli no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam. Es esmu PEP mamma apmācībā, kas nozīmē to, ka mācos PEP mammu profesionālajā kursā un esmu jau pabeigusi kursus divu gadu garumā “Psiholoģija grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību aprūpē” un “PEP mammu pamatkursu”.
PEP mamma var būt Tava izvēle gadījumos, kad Tev kā māmiņai nepieciešams:

  • Iedrošinājums jaunās mammas lomā
  • Emocionāls atbalsts
  • Praktiska informācija mazuļa aprūpē
  • Atbalsts, lai izveidotu mīlestības pilnas attiecības ar savu mazuli.
    Gaidīšu Tavu vēstuli privāti Messenger vai WhatsApp (29647590)!
    Mācību ietvarā mūsu tikšanās notiks bez maksas.

Attālinātās nodarbības ar Jekaterinu

Šobrīd lekcijas notiek individuāli vienojoties par laiku. Attālināti. Lekcijas piedāvā Jekaterina.

Mani sauc Jekaterina un es esmu grūtniecības atbalsta, pēcdzemdību atjaunināšanās speciāliste un dūla. Savā praksē izmantoju zināšanas, ko esmu ieguvu gan Latvijā, gan mācoties attālināti, gan dzīvojot Holandē.

Esmu sertificēta grūtnieču jogas pasniedzēja, dūla, Ajurvēdas dietoloģijas speciāliste, kā arī pārzinu osteopātijas pamatus, masāžu grūtniecēm, teipošanu pēcdzemdību periodā un aromapsiholoģiju.

Savā prakse izmantoju holistisku pieeju – nosaku sievietes ķermeņa un emocionālo stāvoklī un iesaku, ar ko sākt sagatavošanās vai atjaunošanās periodu. Ja ir nopietnāki hroniski vai pataloģiski jautājumi, vienmēr iesaku vērsties pie ārsta-speciālista.

Aicinu Jūs pievienoties attālinātājam nodarbībām:
• grūtnieču joga 2 reizes nedēļā
• pēcdzemdību atjaunošanās kurss 1 mēnesis

Nodarbības notiek krievu / angļu valodā.

Šobrīd dzīvoju Vācijas ziemeļos un 2 reizes gadā apciemoju Latviju.

Sīkāku informāciju un ieteikumus varat atrast sociālajos tīklos.